Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam oraz do analizowania naszego ruchu. Polityka prywatności Polityka Cookie

Sprzedaj Autobus za pośrednictwem autoExus

Ogólne  Ogólne
Silnik  Silnik
Skrzynia biegów  Skrzynia biegów
Nadwozie  Nadwozie
Dodatkowe  Dodatkowe
Cena  Cena
Opcje  Opcje
Opis  Opis
Sprzedawca  Sprzedawca Info
Proszę wybrać jeden prawidłowy adres e-mail
Hasło musi mieć co najmniej 8 znaków, w tym wielkie i małe litery oraz cyfry
Proszę podać swoje Numer VAT
Lokalizacja  Lokalizacja

Chcesz sprzedać swój Autobus? Aby to zrobić, możesz użyć różnych sposobów sprzedaży. Zaoferuj swój Autobus dealerom lub sprzedawcom, ale pamiętaj, że cena od dealera będzie niższa od ceny rynkowej o około 30%. Możesz wystawić Autobus na giełdę samochodową, ale wymaga to Twojej obecności na miejscu i odłożenia sprawy na później. Możesz zamieścić ogłoszenie w gazecie, ale dzisiaj jest bardzo mało ludzi, którzy czytają gazety i jest mało prawdopodobne, że znajdziesz prawdziwego kupca za pośrednictwem gazety za dobrą cenę. Możesz również zamieścić ogłoszenie na stronie internetowej sprzedaży samochodów i jest to najlepsza opcja, jeśli chcesz sprzedać swój Autobus bez odrywania się od codziennych spraw lub pracy. Na naszej stronie możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenie i sprzedać swój Autobus. Aby to zrobić, musisz najpierw zarejestrować się i utworzyć swój profil, a następnie dodać ogłoszenie.

Zarejestruj się

Link do rejestracji

Aby dodać ogłoszenie w naszym serwisie, musisz się najpierw zarejestrować. Kliknij link rejestracyjny i wypełnij wszystkie pola - imię, nazwisko, adres e-mail i hasło. Hasło musi mieć co najmniej 8 znaków, w tym wielkie i małe litery oraz cyfry. Wypełnij captcha, a następnie musisz zaakceptować warunki przed rejestracją. Następnie na Twój adres e-mail zostanie wysłany sześciocyfrowy kod, który musisz wprowadzić na stronie aktywacji użytkownika, aby móc aktywować i uzupełnić swój profil. Możesz także aktywować swój profil przez Google lub Facebook. W takim przypadku nie będzie kodu, ponieważ Twój adres e-mail został już zweryfikowany. Wystarczy uzupełnić i aktywować swój profil. Po zakończeniu rejestracji zostaniesz przekierowany na stronę główną, gdzie możesz już zalogować się jako zarejestrowany użytkownik, dodać ogłoszenie i sprzedać swój Autobus.

Zamieść ogłoszenie na autoExus - Autobus

Guzik sprzedam za darmo

Teraz, jako zarejestrowany użytkownik, możesz dodać swój Autobus do naszej witryny na sprzedaż. Aby to zrobić, kliknij przycisk - SPRZEDAJ ZA DARMO - w menu nawigacyjnym i wybierz z menu Autobus. Następnie zostaniesz przeniesiony na stronę, na której możesz wprowadzić wszystkie dane (dane ogólne, silnik, skrzynię biegów, nadwozie, dodatki, cenę, zdjęcia i opis) oraz dodać swoje Autobus do sprzedaży. Teraz Twoje ogłoszenie jest dostępne online i każdy użytkownik naszej strony może zobaczyć Twój Autobus na autoExus. Możesz znaleźć wszystkie swoje ogłoszenia, klikając przycisk - Moja strefa - w menu nawigacyjnym i wybierając kategorię samochody, motocykle, ciężarówki, ... i tak dalej. Tutaj możesz zmienić lub usunąć swoje ogłoszenie. Również w tym samym menu, jeśli wybierzesz kategorię mojego profilu, możesz zmienić swój profil lub hasło lub całkowicie usunąć swój profil i wszystkie reklamy.

Często zadawane pytania

Ile kosztuje opublikowanie reklamy na autoExus?

Publikowanie ogłoszeń sprzedaży w naszym serwisie jest dla użytkowników całkowicie bezpłatne.

W tej chwili nie ma ograniczeń co do czasu zamieszczania reklam w serwisie. Ogłoszenie pozostanie dostępne do momentu usunięcia go przez użytkownika.

Aby to zrobić, musisz zarejestrować się na stronie lub aktywować swój profil przez Google lub Facebook. Następnie wybierz kategorię swojego pojazdu, następnie uzupełnij dane, prześlij zdjęcie, dodaj opis, a Twoja oferta jest gotowa do opublikowania.

Kliknij przycisk - Moja strefa - i wybierz kategorię pojazdu, a zobaczysz wszystkie swoje ogłoszenia w tej kategorii. Następnie kliknij przycisk - Edytuj - aby zmienić ogłoszenie lub przycisk -Usuń - aby usunąć ogłoszenie.

Kliknij przycisk -Moja strefa- w menu nawigacyjnym i kliknij link -Mój profil-, a następnie kliknij przycisk -Edytuj-, a zostaniesz przeniesiony na stronę, na której możesz zmienić swój profil lub hasło lub całkowicie usunąć Twój profil i wszystkie Twoje reklamy.