Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam oraz do analizowania naszego ruchu. Polityka prywatności Polityka Cookie

Marki samochodów

Audi logoAudi


Audi AG - niemiecka firma motoryzacyjna, część Volkswagen Group, produkuje samochody pod marką Audi. Siedziba znajduje się w Ingolstadt w Niemczech. Dewiza Vorsprung Durch Technik - postęp poprzez technologię.

BMW logoBMW


BMW AG to niemiecki producent samochodów, motocykli i silników. BMW ma siedzibę w Monachium, Niemcy. Motto BMW to Freude Am Fahren - jazda z przyjemnością. W krajach anglojęzycznych kolejne motto zostało wymyślone - Ultimate Driving Machine.

Mercedes-Benz logoMercedes-Benz


Mercedes-Benz to niemiecki producent samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i innych pojazdów, należący do niemieckiego koncernu Mercedes-Benz Group. Siedziba Mercedes-Benz znajduje się w Stuttgarcie, Badenia-Wirtembergia, Niemcy.

Opel logoOpel


Opel Automobile GmbH to niemiecki producent samochodów. Siedziba główna znajduje się w Rüsselsheim am Main w Hesji. Niemcy. Od 1929 Opel należy do General Motors. A w 2017 roku została kupiona przez Groupe PSA-Stellantis.

Volkswagen logoVolkswagen


Volkswagen w tłumaczeniu z niemieckiego oznacza samochód dla ludzi - niemiecka marka samochodów należąca do koncernu Volkswagen AG. Siedziba Volkswagena znajduje się w Wolfsburgu w Dolnej Saksonii w Niemczech.

Toyota logoToyota


Toyota Motor Corporation to największa korporacja motoryzacyjna w Japonii. Jest to główna część publicznej spółki Toyota Group. Siedziba firmy znajduje się w Toyota w prefekturze Aichi w Japonii.

Renault logoRenault


Grupa Renault to francuska korporacja motoryzacyjna. Należy do sojuszu Renault-Nissan-Mitsubishi. Renault ma siedzibę w Boulogne-Billancourt, niedaleko Paryża we Francji.