Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam oraz do analizowania naszego ruchu. Polityka prywatności Polityka Cookie

Audi - Recenzja od Max Redford

1.11.2022
Oto, jak faktycznie powstało logo Audi. Myślałem, że te pierścienie oznaczają czterech niemieckich producentów samochodów Audi, Volkswagen, BMW i Mercedes. Każdy w pierścieniu. Nawet nie pamiętam, od kogo i jak słyszałem o tych pierścieniach. Okazuje się, że wszystko jest zupełnie inne. A to stare logo, które jest na zdjęciu, czy było używane w samochodach takim, jakim jest? A może to tylko ilustracja? I oczywiście dzięki za artykuł, nauczyłem się dziś czegoś nowego.
---
Here's how the Audi logo actually came to be. I thought these rings stand for the four German car manufacturers Audi, Volkswagen, BMW and Mercedes. Each in a ring. I don’t even remember from whom and how I heard about these rings. It turns out everything is completely different. And this old logo that is in the photo, was it used on cars as it is? Or is it just an illustration? And of course, thanks for the article, I learned something new today.

Inny Audi Recenzje

Recenzje
- 5 / 1 Recenzje
Dodaj recenzję
- Oceń - 0

Audi to po prostu świetny samochód !!!
---
Audi ist einfach ein tolles Auto !!!
Евгений 28.10.2022
Я тоже так думаю, машина просто ураган !!!