Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam oraz do analizowania naszego ruchu. Polityka prywatności Polityka Cookie

Ford Transit Custom Recenzja: Wszechstronna wydajność i bezkompromisowa niezawodność dla Twojej firmy

Ford Transit Custom

Ford Transit Custom to średniej wielkości samochód dostawczy, który jest popularny wśród firm i organizacji ze względu na swoją praktyczność, trwałość i wszechstronność. Transit Custom jest dostępny w kilku różnych konfiguracjach, od kompaktowego furgonu po furgonetkę z kabiną załogową.
Pod maską Transita Custom znajduje się szereg silników, w tym 2,0-litrowy silnik wysokoprężny EcoBlue o mocy do 170 koni mechanicznych. Jest również dostępny z 1,0-litrowym silnikiem EcoBoost o mocy do 126 KM. Oba silniki współpracują z sześciobiegową manualną lub automatyczną skrzynią biegów.
Jeśli chodzi o osiągi, Transit Custom oferuje płynną i wygodną jazdę, z udoskonalonym układem zawieszenia, który z łatwością radzi sobie z dużymi obciążeniami. Oferuje również responsywne prowadzenie i sterowanie, dzięki czemu jest zwrotny w ciasnych przestrzeniach.
Transit Custom oferuje również szereg zaawansowanych funkcji technologicznych, w tym system informacyjno-rozrywkowy SYNC 3 firmy Ford, kompatybilność z Apple CarPlay i Android Auto oraz dostępny 8-calowy ekran dotykowy. Transit Custom oferuje również szereg funkcji wspomagających kierowcę, takich jak ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu, adaptacyjny tempomat i automatyczne hamowanie awaryjne, aby zapewnić kierowcom bezpieczeństwo na drodze.
Transit Custom jest dostępny w kilku różnych konfiguracjach, w tym furgon, z podwójną kabiną i kombi. Furgon przeznaczony jest do przewozu ładunków, natomiast modele z podwójną kabiną i kombi przeznaczone są do przewozu pasażerów i ładunku. Podwójna kabina może pomieścić do sześciu pasażerów, podczas gdy kombi może pomieścić do dziewięciu pasażerów.
Ogólnie rzecz biorąc, Ford Transit Custom to wszechstronny i praktyczny samochód dostawczy, który oferuje szereg funkcji i opcji, które zaspokajają różnorodne potrzeby i preferencje. Niezależnie od tego, czy szukasz kompaktowego furgonu, czy furgonetki z kabiną załogową, Transit Custom jest zdecydowanie wart rozważenia.


eXus Dev 24.5.2023
Siedziba Forda w Dearborn

Ford: Napędzany innowacjami, kunsztem i wydajnością

Ford logo

Ford Motor Company to amerykański międzynarodowy producent samochodów z siedzibą w Dearborn w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Firma sprzedaje samochody i pojazdy użytkowe pod marką Ford oraz luksusowe samochody pod swoją luksusową marką Lincoln. ... Ford Artykuł


Ford Transit Custom - Recenzje

Recenzje
- 0 / 0 Recenzje
Dodaj recenzję
- Oceń - 0